close
متخصص ارتودنسی
مکان های دیدنی،جاذبه های گردشگری ایران،مکان های تفریحی ایران

تبليغات تبليغات

هتل کوهی بسیار زیبا در شمشک

یکی از مدرن ترین و جالب ترین هتل های ایران هتلی در شمشک تهران میباشد که با طراحی بسیار زیبای خود نظر طراحان داخل و خارجی را برانگیخته است. یک هتل اسکی جدید در دومین پیست اسکی بزرگ ایران ساخته شده است که یکی از مدعیان بزرگهتل های جالب کوهی جهان است.به گزارش عصرخبر، وب سایت روزنامه تلگراف در این باره می نویسد:

 

 

 

قطعه ای از بهشت در دره عشق چهارمحال و بختیاری

به گزارش کلیک نیوز استان چهارمحال و بختياري با دارا بودن بيش از ۲۵۰ جاذبه شناخته شده طبيعي تاريخي و مذهبي از مهمترين مناطق كشور براي جذب گردشگر به شمارمي‌رود.

 

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب......

تصاویر دیدنی دیدنی از جاذبه های گردشگری ایران از نگاه گاردین

ایران زیبا از نگاه گاردین بسیار دیدنی است. به گزارش کلیک نیوز پایگاه گاردین در یک گزارش تصویری جاذبه های ایران را به روایت دوربین عکاس ایرانی به تصویر کشیده است.

 

گرادین تعدادی از عکس های محمد رضا دومیری گنجی را از نقاط مختلف ایران انتخاب کرده و جادبه های دیدنی کشورمان را به تصویر کشییده است. دومیری گنجی،

 

 

 

بقیه در ادامه مطلب......

 

 

آب این آبشار زیبای ایرانی ملخ ها را ریشه کن میکند

آب این آبشار زیبای ایرانی ملخ ها را ریشه کن میکند آبشار “آب ملخ ” یکی از جاذبه های گردشگری ایران به شمار میرود و عجیب ترین آبشار ایران محسوب میشود.
 
وجود این ترکیبات باعث شده تا از آب آبشار به عنوان یک آفت کش طبیعی برای آبیاری مزارع استفاه شود.نام دیگر این آبشار، تخت سلیمان است و به خاطر سنگی که مانند پل دو طرف دره را به یکدیگر متصل کرده این نام به آبشار نسبت داده شده‌است.
 
 
 
 
بقیه در ادامه مطلب.....